Medyczna środa w Centrum Nowoczesności „Młyn Wiedzy”, Toruń

Medyczne środy to cykl wykładów popularnonaukowych organizowanych w Toruniu przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Centrum Nowoczesności „Młyn Wiedzy” oraz Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Torunia. Tematyka prelekcji dotyczy zagadnień dziedziny zdrowia, w tym także komunikacji pacjentów z pracownikami opieki medycznej. Spotkanie w zeszłą środę stało się impulsem do żywej dyskusji na temat tego, w jaki sposób mówić tak, by lekarz słuchał (i usłyszał) pacjenta.

Wykłady odbywają się w Centrum Nowoczesności „Młyn Wiedzy” w Toruniu, w przestrzeni wystawy „Rzeka”, co tydzień o godz. 18:00.

Fotorelacja z wydarzenia: fotorelacja
Harmonogram spotkań w Toruniu: harmonogram Toruń

Jednocześnie informujemy (i serdecznie zapraszamy!) na kolejne spotkanie na temat komunikacji, tym razem w Bydgoszczy.

Temat: Relacje pacjent-lekarz, co możesz poprawić?

Data: 5 czerwca 2019 roku

Miejsce: aula Collegium Medicum przy ul. Jagiellońskiej 13 o godz. 18:00.

Program wykładów CM UMK: harmonogram Bydgoszcz

Udział we wszystkich prelekcjach jest bezpłatny.