(Nie)Pożądane zachowania dzieci i młodzieży, Bydgoszcz 2020 (Nie)Pożądane zachowania dzieci i młodzieży, Bydgoszcz 2020

(Nie)Pożądane zachowania dzieci i młodzieży, Bydgoszcz 2020

W ramach współpracy z Miejskim Ośrodkiem Edukacji Nauczycieli dr Anna Ratajska wygłosi dla uczestników konferencji organizowanej MOEN i współpracowników prezentację na temat Trudne sytuacje - jak postępować z grupą.

Konferencja jest organizowana przez Zespół Szkół nr 7 z oddziałami dla dzieci i młodzieży słabosłyszącej w Bydgoszczy, Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną nr 1 w Bydgoszczy, MOEN oraz Stowarzyszenie "Serce słyszy Serce". Wydarzenie zostało zaplanowane na 3 kwietnia 2020r. w godz. 9:00-15:30.

Szczegółowy program konferencji jest dostępny na stronie internetowej MOEN>> oraz na stronie konferencji>>.

Zespół Szkół nr 7 z oddziałami dla dzieci i młodzieży słabosłyszącej to wyjątkowe miejsce ze względu na różne możliwości komunikacji - dzieci słabosłyszące w indywidualny sposób uczą się komunikowania z otoczeniem, co również wymaga ogromu pracy i pasji nauczania od nauczycieli tej placówki. Polecamy artykuł>> przybliżający szczegóły tej pracy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli!