Centrum Komunikacji Klinicznej

Aktualności

Warsztaty dla nauczycieli z MOEN

W grudniu 2018 roku Centrum Komunikacji Klinicznej przygotowało dla nauczycieli warsztaty dotyczące umiejętności komunikowania się w ramach współpracy z Miejskim Ośrodkiem Edukacji Nauczycieli (MOEN).

 

Umowa o współpracy z MOEN

Ratownictwo po godzinach, Bydgoszcz

W minioną środę, 13 czerwca 2018 roku, dr n. hum. Anna Ratajska wzięła udział w rozmowie pt. Dobre komunikowanie się z pacjentem zaczyna się w głowie, organizowanej w ramach spotkań Ratownictwa po godzinach. W rozmowie wzięła udział również lek. med. Agnieszka Nowakowska-Arendt, specjalista chorób wewnętrznych, specjalista chorób płuc, w trakcie specjalizacji z medycyny paliatywnej.

Komunikacja kliniczna - współczesne standardy nauczania, Kraków 2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszej Międzynarodowej Konferencji Komunikacja kliniczna - współczesne standardy nauczania, która odbędzie się w dniach 24-25 września 2015 roku w Krakowie.

Spotkanie sieci EACH Polska w Bydgoszczy

Centrum Komunikacji Klinicznej zorganizowało czwarte spotkanie Sieci EACH Polska w dniach 18-19 kwietnia 2015 roku.

Kurs: Train the trainers - Developing the Trainer Team

Centrum Komunikacji Klinicznej we współpracy z tEACH zorganizowało kurs Train the Trainers pt. „Developing the Train Team”, który odbył się w dniach 13-15 lutego 2015 r. w Instytucie Psychologii UKW.

Spotkanie ze specjalistami z dziedziny komunikacji klinicznej w Bydgoszczy

14-15 marca 2014 roku w Bydgoszczy Centrum Komunikacji Klinicznej wspólnie z Teaching Committee of European Association for Communication in Healthcare zorganizowały spotkanie z pionierami w dziedzinie badań nad komunikacją kliniczną.